
Op maandag 9 maart organiseert de werkgroep ‘Elspete’ opnieuw een culturele avond in het Kulturhus. De presentatieavond trok vorig jaar veel belangstellenden en ook dit jaar belooft het weer een bijzondere bijeenkomst te worden.
Gerard Mulder verzorgt een boeiende beeldpresentatie over Elspeet en de directe omgeving. Daarbij toont hij uniek videomateriaal, waarmee herinneringen aan vroeger weer tot leven komen. Daarnaast staan er diverse voordrachten in het Elspeter dialect op het programma, die zorgen voor een authentieke en herkenbare sfeer.
De avond wordt muzikaal omlijst door drie muzikanten uit Elspeet en Vierhouten. Lilian van der Craats bespeelt de piano, Arie Nennie laat de klanken van zijn hoorn horen en Karla Mulder speelt dwarsfluit. Als feestelijke afsluiting zal uiteraard ook het Elspeter volkslied klinken.
Kortom, het belooft opnieuw een afwisselende en sfeervolle avond te worden voor jong en oud.
De bijeenkomst begint om 19.30 uur in het Kulturhus, Nachtegaalweg 2 in Elspeet, en wordt rond 22.00 uur afgesloten. De toegang is gratis; ter bestrijding van de onkosten wordt wel een collecte gehouden.
Komt u – of kom jij – ook? Van harte welkom op maandag 9 maart!
———
Datum | 9 maart 2026
Tijd | start van de avond is om 19:30 (afsluiting omstreeks 22:00)
Locatie | Het Kulturhus, Nachtegaalweg 2, Elspeet
———
❗️VOLG ONS VOOR MEER VERHALEN❗️WORD LID VAN NUWENSPETE ❗️www.nuwenspete.nl ❗️
———
📷1: Elspeet – om de kachel